**Bohaterowie**

 

♥ Patricia Williamson ♥

Patricia to raczej dziewczyna ,która skrywa swoje prawdziwe uczucia głęboko w środku. Ból ,cierpienie i tęsknota to główne uczucia jakie ma w swoim sercu. Na szczęście jest ktoś kto umie ją z tego wyleczyć i w kim jest zakochana na zabój. Pierwsze spotkanie z nią nie należy do jednego z tych przyjemnych. Mimo ,że na pozór wredna i bez uczuć tak ,że buntownicza i piękna w środku jest kimś zupełnie innym. Łatwo ją zranić ,a później trudno przeprosić. Kilka osób miało przyjemność poznać ją od tej prawdziwej strony. Nie wiem czy ona po prostu boi się pokazać jaka jest naprawdę ,czy po prostu nie lubi taka być ,ale mam nadzieję ,że w końcu się przełamie i pokaże się wszystkim z tej prawdziwej strony.

                                                                                    Dowiedź się więcej ->    
                   


♥ Eddie Miller 

Eddie to typ buntowniczego chłopaka. Przynajmniej tak się wydaje. W głębi jest on wrażliwy ,a czasami nawet nie śmiały. Jeżeli coś zawali to traci pewność siebie ,którą później trudno mu odzyskać. Potrzebuje dobrej motywacji ,żeby naprawić to co zepsuł. Jego przeszłość nie jest kolorowa. Pewnie dlatego nikt poza kilkoma osobami ,którym ufa najbardziej o tym nie wie. Podobnie jak o tym ,że jego tatą jest dyrektor szkoły do ,której uczęszcza. Trzyma to w sekrecie i za wszelką cenę chce ,żeby tak zostało. Nie chce ,żeby ktokolwiek dowiedział się o tym. Czy wstydzi się tego? Czy to tylko dlatego ,że boi się ,że będzie wykorzystywany przez innych? Mnie nie pytajcie.Najlepszy przyjaciel jakiego ma to Fabian ,jego współlokator. Jest to bardzo silna przyjaźń ,ale nie przebija jego uczuć do pewnej osoby ,w której jest zakochany po uszy. Czy uda mu się stworzyć udany i szczęśliwy związek ,ze swoją drugą połówką?   

                                                                                  Dowiedz się więcej ->     
                       ♥ Nina Martin ♥

Nina jest Amerykanką ,która przyjechała do Domu Anubisa w zeszłym roku. Jest tajemnicza ,mądra i czasami troszeczkę naiwna ,ale to jednak nie odstrasza nikogo. Ma wielu przyjaciół ,których uwielbia ,tak samo jak swojego chłopaka Fabiana ,który świata poza nią nie widzi. Jest liderką klubu 'Sibuna' i wybraną.Umie dotrzeć do każdego. Podobnie jak to zrobiła z Joy ,która ją znienawidziła za ''kradzież chłopaka'' ,co nie jest tak naprawdę całkowitą prawdą. Mimo wszystko Nina spróbowała dogadać się z Joy i teraz są przyjaciółkami ,co prawda nie tak bliskimi jak ona z Pat i Amber ,ale nie ma pomiędzy nimi żadnej nienawiści.

 Dowiedz się więcej ->
                                  
                                     ♥ Fabian Rutter ♥     

Fabian to typowy 'grzeczny chłopiec' ,przynajmniej tak się większości wydaje ,bo to nie do końca prawda. No dobra ,może i jest mądry i dobrze się uczy ,jest miły i nikt by nie powiedział ,że jest wredny czy coś. Może dlatego ,że nie ujawnił jeszcze przed nikim swojego prawdziwego 'Ja'. On jest głównym mózgiem w zagadkach jakie rozwiązuje cała Sibuna. Jest na maksa zakochany w swojej dziewczynie ,Ninie ,ale też ciężko mu odmówić zalotów i propozycji Joy lub K.T. Dlatego jego związek z Niną się rozpadł ,ale na szczęście ona dała mu drugą szansę i wychodzą teraz na prostą. Miejmy nadzieję ,że tej szansy już Fabian nie zawali..

Dowiedz się więcej ->
                                                                              


  

♥ Amber Millington ♥

Piękna ,zadbana i mądra. No jest muszę przyznać. Brakuje jej skromności. Jest bardzo pewna siebie ,dzięki temu jej misje ,które sama sobie wyznacza powodzą się. Jest bardzo dobrą przyjaciółką. Lepszej nie znajdziecie. Szczęściary ,które obdarzyła swoją przyjaźnią to Nina i Patricia  Wszystkie trzy są bardzo podobne i jednocześnie bardzo się różnią. Boi się upokorzenia ,ale na szczęście nie często przychodzi jej się z nim zmierzyć.Jeżeli chodzi o Nine i Patricie to zawsze im pomoże. Jest bardzo waleczna i wyrozumiała dla swojego chłopaka ,który jest trochę psychiczny. No ,ale jak to się mówi 'Serce nie sługa” ,wszystko zaakceptuje.

                                                 Dowiedz się więcej ->                                                

♥ Alfie Lewis ♥


Alfie to jeden z chłopaków ,którzy mają gdzieś co inni o nich myślą. Dobra zabawa i robienie kawałów to coś bez czego ten chłopak nie umie żyć ,ale przebija to wszystko ,jedzenie. To sprawa życia i śmierci dla tego chłopaka. Zwłaszcza babeczki i naleśniki Trudy sprawiają ,że nigdzie się nie ruszy dopóki nie zje tyle ile chce. Nie ma umiaru jeżeli o to chodzi. Jest to chłopak ,któremu często towarzyszy dobry humor. Jest maniakiem Kosmitów. Czasami zachowuje się jak dziecko ,ale jak ktoś go potrzebuje potrafi być bardzo poważny i mądry ,czego nie widać na pierwszy rzut oka jak się go pozna. Jest odrobinkę ciapowaty ,ale to nikomu nie przeszkadza. No może z wyjątkiem Jeroma ,jego najlepszego przyjaciela ,z którym robi kawały i przez swoją niezdarność często wpada. Jest bardzo dobrym przyjacielem i chłopakiem dla swojej dziewczyny ,w której jest zakochany za zabój.

                                                                                 Dowiedz się więcej ->♥ Mara Jaffrey ♥

Ta dziewczyna może i jest mądra ,nawet bardzo mądra ,ale czasami bardzo denerwująca. Uważajcie ,żebyście nie nadepnęli jej na odcisk ,bo będzie mścić się tak długo dopóki dana osoba nie zacznie cierpieć. Wszyscy przyznają ,że kiedyś była inna. Miła ,urocza ,ale teraz bardzo się zmieniła. Co prawda ciągle jest miła ,ale nie dla wszystkich. Przyjaźni się teraz z Joy ,a chodzi z Jeromem. Niestety ich związek dobiegł końca. Nie dziwie się. Obawiam się tylko tego ,że Mara może zakończyć swoją przyjaźń z Joy jak dowie się ,że Jerome i Ona mają się ku sobie. Jak już mówiłam uważajcie na nią ,bo nie należy do wyrozumiałych...

                                                                                    Dowiedz się więcej ->                                   
♥ Jerome Clarke ♥

Jerome to chłopak bardzo zadbany trzeba przyznać. Dużo ludzi myśli ,że jego fryzura i ogólnie włosy to peruka ,ale to nie prawda. Nie znam chłopaków którzy tak dbają o swoje włosy ,no ,ale widać ,że tacy są.
Z charakteru jest czasami okropny. Uważa się za najlepszego i wyśmiewa się z tych ,których uważa za gorszych ,ale czasami bardzo łatwo go zranić. Wtedy chowa się gdzieś i woli pobyć w samotności.
Jest mistrzem kawałów to trzeba przyznać. W nich zawsze towarzyszy mu Alfie ,jego najlepszy przyjaciel. Niestety czasami woli robić je sam ,bo z Alfie'go taka ciapa ,że zawsze wpadają ,a Jerome nie lubi porażek.
Kocha Mare. Znaczy teraz nie jest pewny swoich uczuć ,bo chyba poczuł też coś do Joy. W sumie to jest wolny ,bo Mara z nim zerwała. Jestem bardzo ciekawa czy spróbuje się zbliżyć do Joy czy postara się odzyskać Mare.

                                                                                   Dowiedz się więcej ->                                       

  


♥ Joy Mercer ♥

Ehh Joy ,Joy ,Joy. Wszędzie jej pełno. Mało ludzi ją lubi ,co nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Wielka marzycielka i fanka Roberta Pattinsona ,tak ją można opisać. Ale to nie wszystko. Lubi niszczyć szczęście innych. Przynajmniej lubiła. Teraz się zmieniła. Teraz jest całkiem pozytywną osobą. Nie płacze tak jak płakała ,nie ma do tego powodów. Odkąd znalazła chłopaka ,w którym się zakochała ,Marcusa. Nie wchodzi nikomu w paradę ,ale niestety ona już mu się znudziła. Już nie są razem. Dlatego teraz pytanie ,czy Joy zacznie znów niszczyć czyjeś szczęście ,czy postanowi zająć się szukaniem nowego dla siebie? Nie wiem. Od niedawna bardzo dobrze dogaduje się z Niną ,co jest dużym zaskoczeniem dla co niektórych. Ona i Patricia nie są już tak blisko. Teraz to Mara jest jej BFF ,ale czy na długo jeżeli Joy zaczyna przesiadywać z byłym chłopakiem swojej przyjaciółki mimo tego ,że ona wciąż go kocha?

                                                                                    Dowiedz się więcej ->
♥ Mason Williamson ♥

Mason to z pierwszego wrażenia bardzo miły chłopiec ,ale jak to się mówi 'Nie ocenia się książki po okładce' ,więc lepiej go też tak nie oceniajcie. Jest to chłopak ,który ukrywa się w środku. Może i jest miły ,ale musi zasłużyć. Mieszka w domu Anubisa zarazem ze swoją siostrą Patricią. Nie jest nielubiany ani w szkole ani w domu. Nie pokazuje się ze swojego mrocznego oblicza zbyt często ,więc nikt nie wie o tym jaki jest. Ale nie obawiajcie się ,mimo wszystko jest bardzo dobroduszny.
Ma wspaniałą dziewczynę ,którą bardzo kocha. Są parą od nie dawna. Bella to siostra byłego chłopaka jego siostry ,ale mu to nie przeszkadza ,jak zresztą nikomu ,bo jego siostra bardzo lubi Belle ,więc nie ma z tym żadnych problemów.
Z nikim się tak naprawdę nie przyjaźni. Przyjaźnił się z Eddiem ,ale chyba to koniec ich przyjaźni jeżeli Eddie tak skrzywdził jego siostrę ,bo jego siostra jest jego oczkiem w głowie i jak ktoś ją zrani zostanie znienawidzony przez niego..

                                                                                        Dowiedz się więcej ->                        

                                                                 

♥ Bella Miller ♥

Urocza ,piękna i miła dziewczyna. Nic jej nie brakuje. Kiedy tu przyjeżdża ,od razu wpada w oko pewnemu chłopakowi ,w którym też się zakochuje. Zamieszkuje w domu Anubisa ,gdzie mieszka też jej brat. Od razu zaprzyjaźnia się z jego dziewczyną. Jest bardzo pomocna jeżeli chodzi o ich związek. Stara się ,żeby jak najdłużej zostali blisko siebie. Niestety była bez radna ,kiedy Eddie musiał wyjechać. Nienawidzi ojca za to co kiedyś zrobił jej matce i jej rodzeństwu. Nigdy nie może z nim porozmawiać bez wypomnienia mu tego. Na szczęście ma przy sobie swojego chłopaka ,który we wszystkim jej pomaga i może liczyć na jego wsparcie. Ale teraz niestety przyjdzie jej się zmierzyć z trudnym zadaniem – Czy mu podoła? Nie pytajcie mnie.

                                                                                 Dowiedz się więcej ->                                     ♥ Jake Brown ♥

Nowy. Przyjechał z Ameryki jednak wcale z stamtąd nie pochodzi. Jest to chłopak bardzo tajemniczy i zamknięty w sobie ,ale na szczęście do czasu. Jest osoba ,która potrafi go rozerwać i przy ,której się uśmiecha. Do pewnego czasu kryła się w nim mroczna moc ,jednak to już czas przeszły. Skrywa również pewną tajemnicę ,która może zmienić życie nie tylko jednej osoby.  Ciekawi jak dalej potoczą się jego losy?

                                                    Dowiedz się więcej ->                                                \♥ Willow Jenks ♥

Ta dziewczyna jest w stu procentach pozytywna ,nie ma w niej żadnych złych emocji czy czegoś takiego. Kocha kwiaty i zwierzęta. Jest lekko świrnięta. Przez większość ludzi uważana za hipiskę. Nie mówcie Marze ,ale podkochuje się po kryjomu w Jeromie. Mieszka w domu Anubisa tylko przejściowo z czego jest trochę nie zadowolona ,bo wolałaby mieszkać blisko swojej idolki Amber cały czas ,ale no dla niej pech ,a dla mieszkańców Anubisa szczęście. Chyba wiecie dlaczego...
♥ Amanda Cavanagh 

Amanda to z pozoru pusta lala. Mało kto ma to szczęście i poznaje prawdziwą Amandę. Kocha różowy i ultra seksowne ubranie. Ma fioła na punkcie szpilek! W jej szafie oprócz słodkich ubranek można znaleźć stroje typowe dla punk’a czy metalowca, ale ma gdzieś co pomyślą o niej inni gdy się tak ubierze. Jej ulubione zespoły to Sick Puppies, Shinedown i One Direction. Ma fioła na punkcie tył chłopaków, jednak najbardziej podoba jej się Zayn. Wiele osób twierdzi, że jej wybór jest niedorzeczny, ale to coś co ma sens jedynie dla niej samej.
W życiu kieruje się prostą zasadą, a mianowicie Stay Strong †. To dwa słowa, które dają jej siłę do dalszego życia. Jest szalona, ale gdy zajdzie taka potrzeba potrafi wysłuchać i doradzić. Od zawsze pełna przeciwieństw, ale to właśnie sprawia, że jest wyjątkowa.

                                            Dowiedz się więcej ->                                           ♥ Marie Miller ♥


Najmłodsza z rodzeństwa Millerów.Słodka sześciolatka,którą wszyscy kochają.Ma brązowe włosy,które przy świetle słońca przypominają również Blond. Oczy ma takie jak jej starszy brat czyli brązowe.Uwielbia Pat i świetnie się z nią dogaduje.Faktem jest to,że ta dziewczynka uwielbia wszystkich,no z wyjątkami,a jednym z nich jest K.T Rush. Ona po prostu nienawidzi tej dziewczyny,a powód jest prosty. K.T to nowa dziewczyna Eddiego i według Marie jest brzydka i głupia.Z pozoru jest zwykłą słodką dziewczynką,ale pozory mylą.Ona potrafi wykazać się również charakterkiem,który zapewne odziedziczyła po bracie.♥ Nathan Will ♥

Dla co niektórych jest świetnym dozorcą ,pomimo całkiem młodych lat ,dla innych przyjacielem ,a dla jednej osoby nawet kimś więcej. Jest mega zabawny i rozrywkowy ,myślę ,że właśnie to jego podopieczni w nim najbardziej lubią ,nie jest takim zrzędą jak jego poprzednik Victor ,co dodaje mu jeszcze więcej punktów do swojej wspaniałej osobowości. Cóż nie powiem ,że nie ,ale te blond włosy i niebieskie oczy mogą zawrócić w głowie nie jednej nastolatce. W tym przypadku na szczęście tylko jednej ,jednak czy dowiemy się której?


♥ Rafael Wayland ♥

Według Patrici strasznie irytujący ,ale co się dziwić? Przy każdej nadarzającej się okazji denerwuje ją przeszkadzaniem w romansowaniu z jej chłopakiem. Nie mogę powiedzieć ,że nie ,bo świetnie się przy tym bawi. Nie jest zbyt czuły ,ale za to bardzo arogancki i uszczypliwy. Pomimo wszystko nigdy nie porzuca swojego zadania ,którym jest nieustanne chronienie Pat. Jest przy niej odkąd tylko się urodziła ,lecz nigdy wcześniej ona nie miała o tym żadnego pojęcia. Chłopak ma zdolność czytania w myślach i stawania się niewidzialny dla każdego ,dla którego chce ,co poniekąd jest jedną z jego zalet ,ale bardzo irytującą rzeczą dla Patrici. Jak myślicie ,ujawni się komuś jeszcze?
♥ Jessy Honeycutt 

O tej postaci pewnie macie wiele pytań? Kiedy i jak pojawił się w domu Anubisa? Od jak dawna był z Patricią? Czy zagrażał Eddiemu? Jest odzwierciedleniem Millera. Gdyby nie inny kolor włosów i wygląd ,można byłoby powiedzieć ,że są tacy sami. Obydwoje kochają taki sam styl muzyki i styl ubierania się. Jednak nie zbyt się lubią. Dlaczego? Myślę ,że wiecie. 

34 komentarze:

 1. super postacie kiedy będzie piper

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem czy wogóle będzie.Możesz się jeszcze spodziewać siostry Eddiego, K.T i Willow ,ale Piper nie wiem może. ;)

   Usuń
  2. kolejne tajmnice super the best zle będzie chaos

   Usuń
  3. o co ci chodzi? bo nie rozumiem

   Usuń
 2. siostry miłam na myślli

  OdpowiedzUsuń
 3. spoko ,kiedy next ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba dopiero jutro ,bo nie ma zbyt dużo czasu dzisiaj. ;0

   Usuń
 4. spoko już się cieszę

  OdpowiedzUsuń
 5. na kolejny opowdania

  OdpowiedzUsuń
 6. Super strona/czekam na opowiadanie 70 bb

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że daliście Lucy Hale zdjęcie do postaci Belli Miller. :D Super. ;))

  OdpowiedzUsuń
 8. czy to jest aria i barat erezery bessolon

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetnie ze dodałaś opisy do postaci :3

  OdpowiedzUsuń
 10. SWIETNIE ZROBIŁAŚ TĄ STRONĘ BARDZO MI SIĘ PODOBA,,TE RAMKI BŁYSZCZĄCE SERDUSZKAMI HO HO/BB

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam takie samo zdanie jak anonimek ^.^

  OdpowiedzUsuń
 12. Chwile chwile co to znaczy że Jake zajmie "Tak jakby"
  miejsce Eddiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znaczy ,że będzie jak Eddie ,naj przyjaciel Fabiana jak Eddie itp. więcej nie zdradzę :p

   Usuń
 13. Dlaczego nie ma par?

  OdpowiedzUsuń
 14. Super ale czemu niema wiencej o Marie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ to nie jest jedna z postaci ,które są jakby takie główne

   Usuń
  2. Aha spoko ;)

   Usuń
 15. Czemu nie ma Nathana?

  OdpowiedzUsuń
 16. Odpowiedzi
  1. chcecie nathana? No dobrze ,nie miałam zamiaru go dodawać ,ale jak tak bardzo go chcecie to dodam ,

   Usuń
 17. Oooo, poznaję Rafaela :) Czyżby Miasto Kości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak <33 ,uwielbiam goo <33 Dlatego postanowiłam ,ze zaistnieje heheh ,tylko pod innym imieniem xD

   Usuń
 18. Ohoho
  przyznaje , jaram się jak nikt
  świetne

  OdpowiedzUsuń

"Mówi się ,że potrzebna jest tylko jedna godzina by kogoś poznać ,jeden dzień by go polubić ,tydzień by się zakochać ,ale później wieczność by zapomnieć..."