W następnym opowiadaniu ,który pojawi się jutro:
Patricia pokłuci się z Joy i zła pójdzie do Eddiego jednak nie powie mu dlaczego się z nią pokłuciła.Eddie zaprosi ją na spacer po ogrodzie za szpitalem.Eddie spróbuje się zbliżyć do Patrici.
Czy dojdzie do pocałunku? Tego dowiecie się w opowiadaniu 35!!!!

6 komentarzy:

 1. No proszę cię.Napisz dzisiaj kolejną część,bo ja tu mam doła,bo jutro sprawdzian z plastyki(tak wiem że to głupota robić sprawdzian z takiego przedmiotu,ale to wymysł naszej pani) i chcę się tutaj odstresować czytając twoje opowiadanie,a ty mi tutaj wyskakujesz że następne MOŻE jutro!No proszę dodaj następne dzisiaj!Zrób to dla mnie i żyj ze świadomością że dzięki temu mogłam się spokojnie uczyć nie wchodząc co 5 minut do ciebie na bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuje się
   Jutro nie mam testu, ale za to dzisiaj miałam z Geografii, jutro może być kartkówka z Angielskiego, bo mamy taka panią, że po niej można się wszystkiego spodziewać, pani będzie pytać z Fizyki, nie wspomnę już o pracy domowej z wyrażeń algebraicznych. Jeszcze trzeba nauczyć się na środę na dwie kartkówki z Historii i Biologi oraz sprawdzian z matmy.
   Mam nadzieję, że ty nie masz tak ciężko jak ja xD

   Usuń
  2. Oj tak.Jutro plastyka w środę może być kartkówka z historii,bo pani nam na każdej lekcji robi,w czwartek z fizyki,a no i jeszcze zapomniałam o sprawdzianie z polskiego jutro.No niech ona się zlituje nad nami i nas trochę pocieszy dodając nowe opowiadanie!

   Usuń
  3. żal mi was ,ale tak naprawdę to nie mam czasu już dzisiaj pisać,ale obiecuje że jutro coś napiszę.

   Usuń
  4. Szkoda :( Mam nadzieję że jutro dodasz.Czekam :)

   Usuń
 2. jak to czytałam to się za głowe złapałam O_O przecierz ona nie prowadzi tylko tego bloga też ma sprawdziany kartkówki pytają i też ma się uczyć nie jesteście najważniejsze ja tylko się wypowiedziałam tak jak myśle możecie się obrazić albo coś nieobchodzi mnie to ale też mogłybyście się powstrzymać od czegoś takiego jestem i tak pod wielkim wrażeniem że przez niecały miesiąc napisała 34 scenariusze i inne notki to na tyle pozdrawiam :D ♥

  OdpowiedzUsuń

"Mówi się ,że potrzebna jest tylko jedna godzina by kogoś poznać ,jeden dzień by go polubić ,tydzień by się zakochać ,ale później wieczność by zapomnieć..."