♥ Rozdział 75 ♥ "Dlaczego chowasz się przed Eddiem?"

**Patricia**


Od kilku dni Eddie bardzo dziwnie się zachowuje.Jest tak jakby na wszystkie moje zachcianki.Chce wszystko robić za mnie.Nigdy tak się nie zachowywał.Jestem bardzo ciekawa co się stało ,ale za każdym razem ,kiedy o to pytam dostaje taką samą odpowiedz ,która brzmi 'Nic się nie stało ,dlaczego miałoby się coś stać?'.

Piper wyjeżdża dzisiaj za kilka godzin.Nie chce tu dłużej zostawać.Mówiła ,że fajnie było spotkać swoje rodzeństwo i się z nim wyszaleć ,ale musi już wracać do szkoły muzycznej.Ja się cieszę ,bo nie lubie jak ktoś ciągle zadaje takie pytania jak 'Ty jesteś Patricia czy Piper?'.Prawie wszyscy oprócz Alfiego ,który chyba zakochał się w Piper ,Fabiana ,który powiedział ,że to oczywiste ,że wie która to która ,bo się różnimy z czym się zgadzam ,Mason ,on to nigdy nie miał z tym problemów ,Joy ,zna mnie i tak długo ,że jej się nie dziwie , no i Eddie ,z niego to mi się chcę śmiać ,bo za każdym razem jak mnie widzi to mierzy mnie wzrokiem ,a ma przy tym taką minę ,że trudno się powstrzymać od śmiechu ,a pewnie Piper też ma taki problem.


Siedzę z Amber w pokoju,Niny nie ma poszła gdzieś z Joy.Ta z Joy.Od niedawna są przyjaciółkami.Joy powiedziała ,że odpuściła sobie Fabiana ,ale nie jestem pewna czy to prawda ,czy zaczęła się przyjaznić z Niną po to ,żeby się do niego zbliżyć.Amber myślała tak samo.Oszczegaliśmy Nine przed nią ,ale ta nie chciała nas słuchać i chyba się na nas obraziła.Dlatego siedzimy same w pokoju.Ja tak jakby chowam się przed Eddiem ,bo zaczynam się go naprawde bać ,a Amber nie chce spotkać Alfiego.
Zerwała z nim na ostatniej randce.Alfie ma wielkiego doła ,nie tylko z powodu tego ,że Amber z nim zerwała ,ale też dlatego ,że Piper wyjeżdża ,a Amber ma wyrzuty sumienia.W sumie nie wiem ,dlaczego z nim zerwała ,ale nie będe pytać.Mam tylko nadzieje ,że nie z tego powodu ,że mu Piper w głowie namieszała i powiedział coś Amber o niej czego ta nie chciała słyszeć i się stało.W sumie to Piper jest wcale nie lepsza.Jak siedziałyśmy same w pokoju to opowiadała mi jaki to Alfie jest zabawny itp.
- Patricio. - Wyrwała mnie z zamyślenia Amber.
- Tak?
- Dlaczego chowasz się przed Eddiem?
- On jest jakiś dziwny od niedawna.
- Dokładnie od dnia ,kiedy dowiedział się ,że masz siostre bliźniaczke.
Spojrzałam na nią.
- Co masz na myśli?
- Nic ,ale on właśnie się tak zachowuje od przyjazdu Piper.
- W sumie to masz racje ,bo wcześniej się tak nie zachowywał.
- Powinnaś z nim pogadać. - Poradziła Amber.
- Masz rację. - Powiedziałam i wyszłam z pokoju.Zeszłam po schodach i chciałam iść do pokoju Eddiego ,ale usłyszałam rozmowe.Zajrzałam dyskretnie do salonu i zobaczyłam Piper siedzącą na kanapie i Eddiego chodzącego w te i spowrotem.
- Ja już nie wytrzymuje Piper. - Powiedział. - Mam takie wyrzuty sumienia...
- Ale to była tylko pomyłka.To nic nie znaczyło. - O czym oni gadali?
- Ja nie wytrzymam Piper.Muszę jej to powiedzieć.Ten sekret mnie niszczy.
- No to idź do niej.Tylko jestem ciekawa co jej powiesz 'Cześć Patricio ,słuchaj nie wiem jak to przyjmniesz ,ale pocałowałem twoją siostrę bliźniaczkę.'
Nie mogłam uwierzyć w to co powiedziała.

I jak wam się podoba? Wydaje się fajny ,ale nie wiem.Piosenka Keke Palmer 'Stand out'.

Patricia Miller

13 komentarzy:

 1. Nie jest fajny.......jest genialny!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. ( Joy i Nina przyjaciółki? o,o ) świetny odcinek! następny PLS!! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nom wiem ,że dziwne ,ale fajne ;) a następny dopiero jutro

   Usuń
 3. super czekam na kolejny :D ♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa co Patricia zrobi Piper jak się dowie prawdy,oj będzie gorąco że ho ho,,,,,,,, a biedny Eddie????????//BB

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja oszaleje!!!!!!!!!!!!!! Jak masz następny to dawaj :-) bosko piszesz :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny jak zwykle czekam na next'a

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham twoje opowiadania. :)
  Interesują mnie bardzo i czekam zawsze z niecierpliwością na następne opowiadanie. :D
  Genialnie piszesz. <3
  Proszę, daj szybko następny. :DDD

  OdpowiedzUsuń

"Mówi się ,że potrzebna jest tylko jedna godzina by kogoś poznać ,jeden dzień by go polubić ,tydzień by się zakochać ,ale później wieczność by zapomnieć..."