♥ Rozdział 8 ♥ " Oto ja ,stoję tu przed tobą i proszę cię do tańca."

**Eddie**

Czekałem aż wolna piosenka się skończy i zżerały mnie nerwy. Nie byłem pewny czy Pat zgodzi się ze mną zatańczyć. Bardzo mnie ciągnęło, żeby zatańczyć z nią wolny, ale tego to już byłem pewien że się nie zgodzi. Czułem na sobie spojrzenia Jerome'a i Alfie'go, którzy czekali aż wykonam ruch. Nie chciałem się przy nich ośmieszyć ani stchórzyć więc, kiedy tylko wolna piosenka się skończyła zacząłem iść powoli w stronę Patrici podrygując i się uśmiechając. Stała akurat z Amber o czymś rozmawiały. Patricia była odwrócona do mnie tyłem, to Amber zobaczyła mnie pierwsza i wskazała mnie Patrici palcem. Kiedy Patricia na mnie spojrzała pojawiła się na jej twarzy niechęć , a ja poczułem się dziwnie pewny, że zgodzi się ze mną zatańczyć pewnie dlatego, że była z nią Amber,a ta to by zrobiła wszystko żeby tak się stało.Już znałem jej charakter.


- Nie. - Powiedziała Patricia stanowczo, kiedy byłem już dość blisko żeby ją usłyszeć.
- Posłuchaj - Powiedziałem i przestałem podrygiwać - Dzisiaj jest bal i wszyscy powinni się pozbyć tych swoich uprzedzeń do innych i powinni się bawić chociaż tego jednego wieczoru. - Zauważyłem, że Patricia zaczęła się wahać pomiędzy zgodą i odmową. Spojrzała na Amber.
- Idź.Zabaw się chociaż raz. - Uśmiechnęła się zachęcająco. Patricia spojrzała znowu na mnie i dopatrzyłem się w jej oczach, że się nad czymś zastanawia. Postanowiłem wykorzystać tą jej niepewność.
- A może zrobię to bardziej oficjalnie. Oto ja Stoję tu przed tobą i proszę cię do tańca. - Skłoniłem się dla żartów tak jak to robią w filmach pewny, że może to jej pomoże w podjęciu decyzji. - To co? Chcesz żebym sprawił, że będziesz się dobrze bawić ? - Wyciągnąłem do niej rękę.
 - A może ty po prostu nie umiesz tańczyć ? - Zasugerowała Amber.
- A ty umiesz chociaż tańczyć? - Spytała mnie Patricia.
- Chodź to się przekonasz - Uśmiechnąłem się.
- Oj no idź. - Amber podała mi rękę Patrici i popchnęła ją lekko, żeby ta się ruszyła.
- Okej,okej - Skapitulowała i tak już nie miała wyjścia.

 Następne opowiadanie za 3 komentarze :) !

Patricia Miller

5 komentarzy:

"Mówi się ,że potrzebna jest tylko jedna godzina by kogoś poznać ,jeden dzień by go polubić ,tydzień by się zakochać ,ale później wieczność by zapomnieć..."