♥ Rozdział 9 ♥ "Powstrzymujesz się od uśmiechu. Dlaczego?"

**Eddie**

Kiedy tańczyliśmy Pat nie spojrzała na mnie ani razu tylko albo patrzyła na coś za mną albo obok.Czasami nasze oczy się spotykały i wtedy uśmiechałem się żeby utrzymać jej spojrzenie na sobie ale ona szybko spuszczała wzrok i było widać że powstrzymuje się od uśmiechu.
- I jak ci się podobało? - Spytałem kiedy skończyliśmy tańczyć.
- Nie było źle. - Odpowiedziała znów powstrzymując się od uśmiechu. - Powiem ci że czasami można z tobą wytrzymać i całkiem dobrze tańczysz.
Uśmiechnąłem się.To co mi powiedziała było bardzo miłe tylko ten jej wyraz twarzy nie pasował do słów.
 - Dlaczego to robisz ? - Spytałem.
 - Co takiego ?
-Powstrzymujesz się od uśmiechu.Dlaczego?
- Co? Wcale się nie powstrzymuje, skąd taki pomysł?
- Bo to widać.Za każdym razem się powstrzymujesz ale tylko wtedy kiedy ja jestem w pobliżu. - Zauważyłem.
-Nieprawda. - Zdenerwowała się ale było widać że to taki udawany gniew.
- Okej,okej.Nie chcesz powiedzieć to nie.Zmieńmy temat.


- Em czy mógłbyś - Wskazała na nasze splecione dłonie,dopiero teraz się kapnąłem  że przez cały ten czas trzymałem ją za ręce.
- O tak sorki.Zapomniałem. - Puściłem jej ręce lekko speszony,bo nie wiedziałem co ona o tym sobie pomyślała.Też była speszona z tego co było widać. - Okej no to ja będę leciał.To na razie Yacker. - Uśmiechnąłem się.
 - Na razie. - I znów się pilnowała żeby się nie uśmiechnąć. Odeszedłem i w 5 sekund dopadł mnie Alfie.
- Jak ty to stary zrobiłeś? - Dopytywał.
- Normalnie. - Odpowiedziałem.Rozumiałem jego zdziwienie ,bo nikt by się nie spodziewał że Patricia się zgodzi zatańczyć z kimś kogo nie nawidzi.
- Byś musiał widzieć minę Jeroma.Bezcenne. - I w tym momencie obaj dostrzegliśmy Jeroma który stał na scenie i puszczał właśnie piosenkę do której miał zatańczyć.Widząc jego minę zacząłem się śmiać.I rozległa się dobrze znana wszystkim melodia Gangnam Style i Jerome zaczął tańczyć.Alfie wyciągnął telefon i zaczął go nagrywać.Obaj śmialiśmy się do upadłego tak jak zresztą wszyscy.

Znów to samo następne opowiadanie za 3 komki. :)

Patricia Miller

6 komentarzy:

  1. Chciałabym zobaczyć Jeroma tańczącego Gangnam Style ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Dalej! Napisz kolejne opowiadanie! One są super. http://Lofciam-teatru.blogspot.com na tym blogu powstają scenariusze do 2 sezonu HoA. Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

"Mówi się ,że potrzebna jest tylko jedna godzina by kogoś poznać ,jeden dzień by go polubić ,tydzień by się zakochać ,ale później wieczność by zapomnieć..."