Czy to jakieś jaja!??!?!

Właśnie przeczytałam notkę ,że Tyna12o3  chcę odejść!!! Przeczytajcie tego posta KLIK  Proszę powiedźcie jej ,że ją pogięło. Przecież pisze wspaniale ,wiem ,że to czytasz to mówię do ciebie. Piszesz niesamowite opowiadania dziewczyno!! Moje w porównaniu do twoich tą głupstwa i nawet nie wasz się sprzeciwić!!! I jeżeli odejdziesz to ja też odejdę. Ogłaszam ,że rzucam pisanie!!

Patricia Miller

8 komentarzy:

 1. żartujesz?! nie rób tego! ja umrę bez twoich rozdziałów. kocham je. nie komentuje ich bo zazwyczaj czytam je na telefonie a mam tam zrytą klawiaturę ale je kocham rozumiesz?! zresztą nie tylko ja dużo osób je uwielbia więc nie rzucaj pisania plis bo jak to zrobisz to przysięgam, że cię znajdę i patelnią w łeb walnę obiecuję hahah ale poważnie nie rzucaj pisania. piszesz świetnie każdy kto czyta tego bloga może to potwierdzić <3 więc błagam zastanów się :*

  OdpowiedzUsuń
 2. To podchodzi pod szantaż, ale mniejsza z tym. W pełni się z tobą zgadzam i przyłączam ^^. Jeżeli ona rzuci pisanie, to ja idę w jej ślady.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pozwolę jej odejść !!! I tobie też ! Kocham <3

  /Rebecka

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mozesz tego zrb piszesz cudownie i nie zabieraj nam tego :<

  OdpowiedzUsuń
 5. nie rób tego to najlepszy blog jaki czytałam

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie odchodź!!

  OdpowiedzUsuń
 7. nie NIE NIE NIE rób mi tego !!! Ja ten Blog kocham chcesz by niewinna dziewczynka umarła !???!!(mówię o mnie )czytam go od zawsze błagam nie rób tego !!!/Gaduła!!!

  OdpowiedzUsuń

"Mówi się ,że potrzebna jest tylko jedna godzina by kogoś poznać ,jeden dzień by go polubić ,tydzień by się zakochać ,ale później wieczność by zapomnieć..."