Sprawa +Reklama

A więc to trochę delikatna sprawa ,ale wyjeżdżam na miesiąc i przez to rozdziały będą pojawiać się rzadko ,bo będę na pewno zajęta.

Mam jeszcze jakby taką reklamę wszystkich blogów które prowadzę lub do których uczęszczam.
Jeroy -
KLIK - Wiem ,że nie wszyscy z was przepadają za nimi ,ale dziwne jest to ,że na moim i wyraźnie innej drugim blogu o peddie w dwa dni było 18 obserwatorów a ten blog o jeroy istnieje od może nawet kilku tygodni i jest tylko 15 obserwatorów.
Peddie different story - KLIK - Ten blog prowadzę z wyraźnie inną i piszemy tam razem drugą historię o peddie ,która jest zupełnie inna.
Music -
KLIK - Zastanawiam się czy ten blog powinien jeszcze istnieć ,bo nikt już na niego prawie nie wchodzi. Prowadzę go z Ambeeer.
Grafika mała i duża - KLIK - Ten blog prowadzę również z wyraźnie inną i od bardzo dawna nie było tam żądnego zamówienia. Tworzymy kolaże ,nagłówki ,avki ,przerabiamy zdjęcia i robimy szablony. Wyraźnie inna się nauczyła :D i ja też je robię od całkiem niedawna.
Szablony na wesoło -
KLIK - Na tym blogu jestem stażystką. Prowadzi go Bella Martin i jest on również z szablonami.

Proszę odwiedzajcie moje blogi ,bo to dla mnie naprawdę ważne i jeżeli się spodobają to zaobserwujcie lub jeżeli coś potrzebujecie to zamówcie.

Patricia Miller

3 komentarze:

 1. Okii ; D Ps. postaraj się dodac jeszcze jakiś rozdział przed wyjazdem prooooooszzęęęęę xd ; p

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowy odcinek ! Zapraszam :D
  http://fabinastoriesby-patrycja.blogspot.com/2013/07/stracone-marzenia-odcinek-5-kocham-cie.html

  OdpowiedzUsuń
 3. ja podałam ci piosenki na blogu music /Rebecka

  OdpowiedzUsuń

"Mówi się ,że potrzebna jest tylko jedna godzina by kogoś poznać ,jeden dzień by go polubić ,tydzień by się zakochać ,ale później wieczność by zapomnieć..."